Menu

Dalsze Losy Katniss i Peeta

Blog stworzony z myślą o wszystkich fanach, którzy mają niedosyt w ich historii podobnie jak ja. Zapraszam wszystkich serdecznie.

BLOG ROKU

nszarynska

Witam wszystkich we wtorek późnym wieczorem. Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które zagłosowały na mój blog. Jest to dla mnie coś niesamowitego. Dzięki Waszym głosom, udało mi się zajść bardzo daleko. Nie wiem czy wiecie, ale mój blog został nominowany przez Margaret, do nagrody głównej. Dostały się trzy blogi. Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie. Jest to dla mnie nowość, ponieważ dotąd nie brałam udziału w żadnych takich konkursach, a bloga prowadzę już prawie rok, bo od kwietnia. Brawo dla dziewczyn, które się dostały, a także dla tych którzy próbowali, wszystkie blogi są niesamowite. Jestem pozytywnie zaskoczona, że udało mi się. Nie spodziewałam się tego. Ani trochę. Coś niesamowitego, ale to pokazuje, że warto mieć marzenia. Prowadzę innego bloga, o tematyce literackiej, jak już wiecie. Dlatego tym bardziej jestem zaskoczona. We wtorek pojawię się na uroczystej gali w Warszawie. Wielki stres, ale myślę że dam radę. :)

Następnie, chciałabym przeprosić Was za brak rozdziałów przez ten czas trwania konkursu. Nie miałam zupełnie głowy do pisania czegoś, co wymaga trochę czasu i przemyśleń. Nie chciałam dodawać "czegoś", co byłoby nie spójne z ich historią. Proszę o wyrozumiałość, rozdział pojawi się jak tylko skleję wszystko w całość.

Dziękuję jeszcze raz OGROMNIE, za to że ze mną jesteście, że mnie wspieracie i że jest wiele młodych ludzi, którzy mają podobne pasje do moich, którzy lubią czytać.

Pozdrawiam Natalia :)

 

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • martynka300.02

  Lofffffffff juuuuu <3

 • Gość: [Julu] *.slupsk.vectranet.pl

  Hejoo! Razem z Oliwka i tobą jadę na galę i obie baardzo chciałybyśmy Cię wcześniej poznać, pogadać itd. <3 Podasz maila albo coś, żeby popisać? :))
  Jula z Don't be normal :D

 • nszarynska

  Jasne jak chcesz to tutaj masz maila nszarynska@wp.pl a tutaj mojego fejsa Natalia Szaryńska

 • mseb

  Gratki za nominację

© Dalsze Losy Katniss i Peeta
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci